پروژه های اجرا شده

سپهر عفیف آباد

16 متر خاکبرداری در 100درصد سطح اشغال در یکی از پر ترافیکترین خیابانهای شهر و اجرای اسکلت فلزی پیچ و مهره و سقف کامپوزیت در پروژه ای با مساحت تقریبی 10000 مترمربع در زمانی کمتر از 14 ماه .پروژه ای با 51 واحد تجاری ، 16 واحد اداری و 75 واحد پارکینگ بعنوان یکی از معتبرترین مجموعه های عرصه پوشاک ، کیف و کفش در شهر شیراز . همراهی با کارفرما از خرید زمین تا افتتاح رسمی مجتمع تجاری بعنوان مجری ذیصلاح و مدیریت فروش پروژه از دیگر افتخارات شرکت بهفرسازان می باشد .

پروژه مشیر

برای یک تغییر خوب به یک اتفاق خوب نیاز است و پروژه مشیر با 70000 مترمربع زیربنا و برخورداری از 900 واحد پارکینگ ، 6000 مترمربع هایپر مارکت و 350 واحــد تجــــاری و همچنین رستوران ، سینما ، شهربازی ، سالن ورزشی و یک پارک بزرگ 4000 مترمربعی روی بام خود همان اتفاق خوب است . اتفاقی که جان دوباره به کالبد بافت مرکزی شهر شیراز می دمد و امید دوباره برای همیشه ماندن در این منطقه . در این میان شرکت بهفرسازان مدیریت طرح این پروژه را تا بخشی از اسکلت پروژه بر عهده داشته است .

مهر و ماه

در نگاه اول مدیریت پروژه مهر و ماه وابسته به یک تعاونی مسکن ، باید سرشار از محدودیت های تصمیم گیری و مشکلات تأمین منابع مالی باشد اما با این باور که با برنامه ریزی صحیح و استفاده بهینه از کلیه منابع می توان متفاوت بود و برگزیده ، پروژه مجتمع مسکونی مهر و ماه با 69 واحد مسکونی سه خوابه واقع در خیابان پزشکان ، در جشنواره انتخاب برترین های انبوه سازی استان فارس مقام اول را کسب نمود و دارای ارزش افزوده غیر قابل پیش بینی گردید . مدیریت پروژه فوق از افتخارات مدیران شرکت بهفرسازان فارس می باشد .

پروژه زاگرس

مجموعه مسکونی 131 واحدی زاگرس جزء پروژه هایی است که با تجمیع سرمایه های خرد اعضای تعاونی مسکن و هدایت آن در یک پروژه بزرگ ساختمانی ، هم موجب تولید 131 واحد مسکونی مناسب در شهر جدید صدرا گردید و هم ارزش افزوده قابل توجهی نصیب سرمایه گذاران نمود و مدیریت طرح و اجرای این پروژه جزء سوابق ارزشمند شرکت بهفرسازان فارس می باشد .

مجتمع میلاد

مجموعه تجاری – اداری میلاد با زیربنای بالغ بر 4500 متر مربع واقع در خیابان معالی آباد در قالب 28 واحد تجاری در سه طبقه ، 20 واحد اداری در 5 طبقه به انضمام 50 واحد پارکینگ در دو طبقه جز فعالترین مجتمع های تجاری محسوب می شود . مدیریت اجرای پروژه فوق تا بخشی از اسکلت پروژه در چارچوب مجری ذیصلاح توسط شرکت بهفرسازان فارس انجام پذیرفته است .

مرکز کامپیوتر پارس

شناسایی صحیح ظرفیت های زمین موجود در خیابان ملاصدرا و ارائه طرح مناسب و اخذ مجوز قانونی ، منجر به احداث مجتمع تجاری مرکز کامپیوتر پارس گردید. پروژه ای با 60 واحد تجاری و 60 واحد پارکینگ در 9 طبقه با مساحتی بالغ بر 6000 مترمربع که با چیدمان صحیح واحدهای تجاری و یک معماری متفاوت و مطلوب ، آن را تبدیل به مجموعه ای معتبر در عرصه فروش و ارائه خدمات کامپیوتری نموده است . طراحی ، مشارکت در سرمایه گذاری و مدیریت طرح این پروژه در لیست سوابق اجرایی مدیران شرکت بهفرسازان فارس جای دارد .

مهر 3

پروژه مسکن مهر 3 واقع در شهر جدید صدرا با حدود 850 واحد مسکونی از جمله پروژه هایی بود که با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در مدت زمان کوتاهی اجرا گردید و با طراحی شهرسازی و معماری متفاوت و اجرای صنعتی ، کسب عنوان پروژه مسکن مهر ممتاز در سطح کشور را نصیب خود کرد. تعریف کامل طرح و مدیریت عامل اتحادیه مهر 3 تا مرحله اسکلت از توفیقات مدیر عامل شرکت بهفرسازان فارس بوده است . امید است واحدهای مسکن مهر 3 سرپناه مطمئنی باشد برای همشهریان عزیز .

مجتمع مسکونی مه و مهتاب

پروژه مه و مهتاب با مساحت 10682 مترمربع و 54 واحد مسکونی، در شهرک نفت شهید بهشتی واقع شده است. از دیگر مشخصات این پروژه می توان به اسکلت بتنی با دیوارهای برشی، سقف تیرچه با بلوک پلی استایرن و…

پروژه مسکونی البرز

پروژه البرز با مساحت 82723 مترمربع و 474 واحد مسکونی واقع در بزرگراه حسینی الهاشمی .

پروژه مسکونی سهند

پروژه مسکونی سهند با مساحت 14000 متر مربع و 73 واحد مسکونی واقع در بزرگراه حسینی الهاشمی.

اجرای پروژه کلان شهری با رعایت سه اصل کلی کیفیت مطلوب اجرا ، هزینه ساخت بهینه و مدت زمان مناسب