پروژه های اجرا شده

سپهر عفیف آباد


16 متر خاکبرداری در 100درصد سطح اشغال در یکی از پر ترافیکترین خیابانهای شهر و اجرای اسکلت فلزی پیچ و مهره و سقف کامپوزیت در پروژه ای با مساحت تقریبی 10000 مترمربع در زمانی کمتر از 14 ماه .پروژه ای با 51 واحد تجاری ، 16 واحد اداری و 75 واحد پارکینگ بعنوان یکی از معتبرترین مجموعه های عرصه پوشاک ، کیف و کفش در شهر شیراز . همراهی با کارفرما از خرید زمین تا افتتاح رسمی مجتمع تجاری بعنوان مجری ذیصلاح و مدیریت فروش پروژه از دیگر افتخارات شرکت بهفرسازان می باشد .


بیشتر بدانید

پروژه مشیر


برای یک تغییر خوب به یک اتفاق خوب نیاز است و پروژه مشیر با 70000 مترمربع زیربنا و برخورداری از 900 واحد پارکینگ ، 6000 مترمربع هایپر مارکت و 350 واحــد تجــــاری و همچنین رستوران ، سینما ، شهربازی ، سالن ورزشی و یک پارک بزرگ 4000 مترمربعی روی بام خود همان اتفاق خوب است . اتفاقی که جان دوباره به کالبد بافت مرکزی شهر شیراز می دمد و امید دوباره برای همیشه ماندن در این منطقه . در این میان شرکت بهفرسازان مدیریت طرح این پروژه را تا بخشی از اسکلت پروژه بر عهده داشته است .


بیشتر بدانید

مهر و ماه


در نگاه اول مدیریت پروژه مهر و ماه وابسته به یک تعاونی مسکن ، باید سرشار از محدودیت های تصمیم گیری و مشکلات تأمین منابع مالی باشد اما با این باور که با برنامه ریزی صحیح و استفاده بهینه از کلیه منابع می توان متفاوت بود و برگزیده ، پروژه مجتمع مسکونی مهر و ماه با 69 واحد مسکونی سه خوابه واقع در خیابان پزشکان ، در جشنواره انتخاب برترین های انبوه سازی استان فارس مقام اول را کسب نمود و دارای ارزش افزوده غیر قابل پیش بینی گردید . مدیریت پروژه فوق از افتخارات مدیران شرکت بهفرسازان فارس می باشد .


بیشتر بدانید

پروژه زاگرس


مجموعه مسکونی 131 واحدی زاگرس جزء پروژه هایی است که با تجمیع سرمایه های خرد اعضای تعاونی مسکن و هدایت آن در یک پروژه بزرگ ساختمانی ، هم موجب تولید 131 واحد مسکونی مناسب در شهر جدید صدرا گردید و هم ارزش افزوده قابل توجهی نصیب سرمایه گذاران نمود و مدیریت طرح و اجرای این پروژه جزء سوابق ارزشمند شرکت بهفرسازان فارس می باشد .


بیشتر بدانید

مجتمع میلاد


مجموعه تجاری - اداری میلاد با زیربنای بالغ بر 4500 متر مربع واقع در خیابان معالی آباد در قالب 28 واحد تجاری در سه طبقه ، 20 واحد اداری در 5 طبقه به انضمام 50 واحد پارکینگ در دو طبقه جز فعالترین مجتمع های تجاری محسوب می شود . مدیریت اجرای پروژه فوق تا بخشی از اسکلت پروژه در چارچوب مجری ذیصلاح توسط شرکت بهفرسازان فارس انجام پذیرفته است .


بیشتر بدانید

مرکز کامپیوتر پارس


شناسایی صحیح ظرفیت های زمین موجود در خیابان ملاصدرا و ارائه طرح مناسب و اخذ مجوز قانونی ، منجر به احداث مجتمع تجاری مرکز کامپیوتر پارس گردید. پروژه ای با 60 واحد تجاری و 60 واحد پارکینگ در 9 طبقه با مساحتی بالغ بر 6000 مترمربع که با چیدمان صحیح واحدهای تجاری و یک معماری متفاوت و مطلوب ، آن را تبدیل به مجموعه ای معتبر در عرصه فروش و ارائه خدمات کامپیوتری نموده است . طراحی ، مشارکت در سرمایه گذاری و مدیریت طرح این پروژه در لیست سوابق اجرایی مدیران شرکت بهفرسازان فارس جای دارد .


بیشتر بدانید

مهر 3


پروژه مسکن مهر 3 واقع در شهر جدید صدرا با حدود 850 واحد مسکونی از جمله پروژه هایی بود که با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در مدت زمان کوتاهی اجرا گردید و با طراحی شهرسازی و معماری متفاوت و اجرای صنعتی ، کسب عنوان پروژه مسکن مهر ممتاز در سطح کشور را نصیب خود کرد. تعریف کامل طرح و مدیریت عامل اتحادیه مهر 3 تا مرحله اسکلت از توفیقات مدیر عامل شرکت بهفرسازان فارس بوده است . امید است واحدهای مسکن مهر 3 سرپناه مطمئنی باشد برای همشهریان عزیز .


بیشتر بدانید

اجرای پروژه کلان شهری با رعایت سه اصل کلی کیفیت مطلوب اجرا ، هزینه ساخت بهینه و مدت زمان مناسب